Policlinica Bistrița va fi închisă doar în data de 25 decembrie și 1 ianuarie. În rest programul este normal și progrămările se vor desfășura ca de obicei.

„În perioada sărbătorilor de iarnă vom închide doar în 25 decembrie 2020 și în 1 ianuarie 2021, în rest avem program normal în toate zilele lucrătoare și locuri disponibile pentru majoritatea serviciilor noastre, inclusiv analize, radiografii, investigatții DEXA și RMN-uri gratuite.

Am publicat parțial programul pentru luna ianuarie 2021 și sperăm ca în cursul săptămânii să îl și definitivăm.

Și testările RT-PCR pentru COVID-19 se desfășoară în continuare cu program normal, în toate zilele lucrătoare, între 8:00 și 11:00, fără programare.

În următoarele 2 săptămâni recepția exterioară va rămâne închisă, vă așteptăm la recepția interioară cu program normal, òntre 7:00 si 18:00.

Vă dorim să petreceți sărbători fericite și în siguranță alături de cei dragi și vă așteptăm și noi cu drag!”, a transmis Ștefan Pop, medic coordonator Policlinica Bistrița

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here